پروژه روشنایی فضای بیرونی با استفاده از نرم افزار دیالوکس

پروژه روشنایی فضای بیرونی با استفاده از نرم افزار دیالوکس

پروژه روشنایی فضای بیرونی با استفاده از نرم افزار دیالوکس

در این پروژه سعی بر این بوده است که به صورت کاملا تخصصی روشنایی فضای سبز و همینطور روشنایی یک پارکینگ که در مجموع فضای بیرونی در یک داخل یک دانشکده را تشکیل می دهد با استفاده از مدرن ترین چراغ های روز دنیا استفاده شود.

در این پروژه صرفه جویی های لازم در تعداد چراغ ها ، بکار برده شده است که این همان هدف ما می باشد که با تعداد چراغ های کمتر روشنایی لازم را طراحی کنیم.

 

معرفی نرم افزار:

نرم افزار طراحی روشنایی دیالوکس با هدف بکارگیری از علم تکنولوژی نور و تمرکز بر کاربردهای مختلف به کار گرفته می شود. نرم افزار DIALUX از جمله نرم افزارهای پرکاربرد در زمینه طراحی روشنایی است که امروزه توسط طراحان و متخصصان حوزه نورپردازی و روشنایی به صورت گسترده به کار گرفته می شود. از قابلیت های کلیدی نرم افزار دیالوکس می توان به فراهم آوردن امکانات شبیه سازی روشنایی با هدف بکارگیری برای فضاهای داخلی و خارجی سازه هدف اشاره نمود. نرم افزار DIALUX به بازبینی حرفه ای و متمرکز برای شاخص های نوری در محیط های داخلی و خارجی و همچنین جاده ها میپردازد و اقدام به ارائه نتیجه های دقیق و واضح که با آخرین استانداردهای روز مطابقت دارند ، می نماید. از شاخص های کلیدی نرم افزار دیالوکس می توان به تعبیه پلاگین هایی در بخش تولید کنندگان تجهیزات روشنایی نرم افزار اشاره نمود که حاوی اطلاعات کامل در خصوص مشخصات الکتریکی و نوری چراغ به شرح مقدار مصرف و بازده و شار نوری می باشد و این موضوع سبب دستیابی طراحان حوزه ی روشنایی به سیستم نرم افزاری با قابلیت آپدیت روزانه و مستمر می گردد و امکان انتخاب را از بین تجهیزات روشنایی شرکت های نوین تولید کننده را برای کاربر فراهم می آورد.

 

فرمت نرم افزار : dlx می باشد

 


خرید آنلاین